Dental FigüreHakkımızda

Hakkımızda

Dental Figure, 2018 yılı başında, Diş hekimi Fırat Dağcıoğlu’nun 25 yıllık mesleki tecrübesinin ürünü olarak Etiler/Levent’te kurulmuştur. Klinikte diş hekimliğinin tüm tedavi hizmetleri verilmektedir.

Dünya genelinde diş hekimleri, diş hekimliğindeki gelişmeleri takip etmek zorunda, her yıl bilgilerini güncellemelidirler. Sürekli diş hekimliği eğitimi, diş hekimliğinin en önemli unsurlardandır. İleri tanı teknikleri diş hekimliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Artık diş hekimliğinde son teknolojiler kullanılmaktadır. Hastalara uygun, geniş diş tedavisi seçenekleri sunulmaktadır.

İmplant ve estetik diş hekimliği alanında uzmanlaşmış, eğitimli diş hekimi kadrosu çok önemlidir. Çünkü diş hekimliği, interdisipliner bir çalışma gerektirir. İleri düzey hijyen standartları kullanılarak steril edilmiş ekipmanlar ve tedavi materyalleri modern diş hekimliğinin olmazsa olmazıdır.

Biz Dental Figure’da,
Diş tedavilerin yanı sıra, randevularınızın ayarlanması, seyahat yardımı, rezervasyon, konaklama ve kendi dilinizde çeviri hizmetleri dahil olmak üzere uluslararası hastalar için her türlü özel hizmeti bir bütün olarak veren bir ekibe sahibiz. Daha fazla bilgi için, web sitemizden yurt dışı pazarlama bölümü ile iletişime geçebilirsiniz.